Ürünler
İnşaat Araçları
Endüstriyel Araçları
Kompakt Ürünler
Rubble Master
 
 
 
Servis / Yedek Parça
Makinalarınızdan artık daha fazlasını bekliyorsunuz: daha fazla verimlilik, daha fazla inşaat ürünlerigüvenilirlik, daha fazla performans. Bu nedenle, üstün hizmet sizin için hayati önem taşıyor.

JCB, makinaların geliştirilmesine ve üretimine verdiği önemi, yaygın servis ağı aracılığı ile, bu makinaların korunması için de vermektedir.

Yaratıcı çözümleri ve geleceğe yatırımları ile müşterilerimizi memnun etmek için sürekli çalışan ürün destek ve satış sonrası hizmetler birimleri, özen ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Bütün hizmetlerimiz, konusunda en iyilerden oluşan, yerinde yani fabrikalarda eğitim almış JCB mühendisleri tarafından verilmektedir. Çalışma alanlarındaki hayati bilgileri, internet aracılığı ile ürün destek mühendislerine aktaran servis personelimiz, problemleri çözmek veher zaman sizi kaldığınız yerden devam ettirebilecek seviyede uzmanlık bilgisine sahiptirler.

Müşterilerimizin satış sonrası ile ilgili her türlü sorun ve sorularına cevap vermek üzere, firmamız bünyesinde bulunan "Satış Sonrası Hizmetler Birimi" de, yetişmiş ve tecrübeli teknik elemanları ile hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile, müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Ateşsan Otomotiv, orijinal yedek parça stokları ve benimsediği "olmayan parça en pahalı parçadır" anlayışıyla da bunu desteklemektedir .

.
Anasayfa   Site Haritası    İletişim    Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji